Onplus Logo
TR | EN
+90 216 471 9 000
info@onplus.com.tr

Hakkımızda

ONPLUS Teknoloji Hizmetleri A.Ş., gelişen ve daha da gelişmesi öngörülen Türk metal işleme sektörünün, özellikle üretime yönelik çözümlerin ve geleceğe yönelik vizyoner teknolojileri ve üretim tekniklerini sunmak üzere talaşlı imalat makinaları ve diğer özel ürünleri ile sektöre hizmete devam etmektedir. Genel Müdürlüğü, 17 yıldan bu yana sektörün içinde olan kurucu ortak Yavuz ÖNCÜ tarafından yürütülmektedir. Çağın gerekliliği yeni iletişim ve yönetim teknikleri kullanarak tecrübesini ve güçlü referanslarını ortaya koyan ürünlerini güncel bir bakış açısı ile sanayimizin hizmetine sunmaktadır.

Markalarımız

HNK, Güney Korenin en büyük geniş boyutlu ağır iş takım tezgahı üreticisidir. 50 yılı aşkın üretim tecrübesi ile CNC Borverk, CNC Dik Torna, CNC Köprü Tipi İşleme Merkezleri standart üretim programında yer alır.

Mikron, yüksek hassasiyetli karmaşık metal komponentlerin, çok adetli ve verimli üretimi için lider işleme çözümleri tedarikçisidir. Düşük toleranslı, özel ve yüksek adetli parçalar ile olabilen en iyi çözümü sunabilmektedir.

Kisssoft, makine elemanlarının boyutlandırma boyutlandırma hesaplarını yapan paket bir programdır. Dişliler, güç iletişim sistemi içerisinde yer alan temel elemanlardır. Kisssoft dişlileri boyutlandırma ve tasarım kolaylığı sağlamasının yanında,  şaftlar, rulmanlar, bağlama elemanları,  yaylar, hatta kayış/kasnak mekanizmalarının da hesabını yapabilir.  Ayrıca zor sistemler arasında dönüştürme ve tolerans hesaplamaları gibi ek modüller ile de değişik çözümler sunulabilmektedir.

Climax, bakım onarım için talaş kaldıran portatif takım tezgahları üretiminde dünyadaki en tecrübeli firmadır. Eğer sahada işleme ihtiyaçlarınız için güç veya hassasiyetten fedakarlık etmeniz gerektiğini düşünüyorsanız Climax tam size göre.

Breton, konusunda lider yüksek hızlı 5 eksen CNC İşleme Merkezi üreticisidir. Çelik, alüminyum, kompozit gibi geniş bir malzeme aralığında havacılık, kalıp, makine gibi değişik endüstrilere hitap etmektedir.

Satış Sonrası Hizmetler

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin servis, bakım ve danışmanlık gibi hizmetleri firmamızın servis personeli tarafından zamanında ve profesyonelce verilmektedir.

İnveriya İnternet Teknolojileri