Ürünler

İşleme Öncesi Ekipmanlar

Mikron
Ürün Kodu : İşleme Öncesi Ekipmanlar

İşleme Öncesi Ekipmanları

Mikron tel işleme tezgahlarındaki ham metallerin üretilmesi

Mikron talaşlı işleme sistemleri doğrudan tel spirali veya çubuk stoğundan hassas mekanik parçalar üretmek üzere tasarlanmıştır. Ancak, sonraki işleme aşamasında transfer tezgahlarında daha yüksek bir üretim oranı elde edebilmek için Mikron tel işleme tezgahlarında genellikle küçük ham metallerin üretilmesi uygun olur.

RP-32/3 soğuk kafa şişirme presi
Tek vuruşta yapılacak soğuk kafa şişirme işleminde küçük ve basit parçalar için RP-32/3 en uygunudur. Otomatik kalıp merkezleme cihazı farklı çapları tamamen eş eksenli olarak hizalanmasını sağlar. Maksimum tel çapı pirinç için 3 mm, alüminyum için 4 mm'dir.

TR-42 tel kesme tezgahı
Maksimum 3 mm çapında çelik ve maksimum 5 mm çapında alüminyum ve pirinç telleri düşük maliyetle düz kesme tezgahı.

Düz tel kesme tezgahı
Yüksek üretim kapasitesine sahip düz tel kesme tezgahı ile dakikada 200 parçaya kadar üretim yapılabiliyor. Maksimum tel çapı pirinç için 11 mm, çelik için 7 mm'dir. İşleme öncesi parçaların doğrudan yüklenmesi için TF-120, Mikron Multistar ile birleştirilebilir.

Kesme ve ön işleme tezgahı 
TB-600, doğrudan Mikron talaşlı işleme sistemine yüklenmeden önce parçaların ön işleme aşamasını gerçekleştirir. Bu sistem ±0.05 mm yüksek işleme doğruluğu sağlayan 4 aksla dönerek frezeleme yapar. Maksimum iş parçası boyutu 120 mm uzunluğunda ve 60 mm çapındadır.

 

Mikron Respeed Sistemleri: Yeni gibi

Yeni bir makine alabilecek durumda değilseniz, Micron Respeed Sistemleri size standart performans özelliklerinden veya kapsamlı hizmetimizden vazgeçmek zorunda kalmayacağınız bir alternatif sunar.

Bir bakışta Mikron Respeed Sistemleri

Yenilenmiş makineler
Yeni Mikron garantisi
Yeni makinelerle aynı hizmet koşulları
Orijinal Mikron yedek parçaları
Kısa teslim süreleri
Cazip fiyat





İlgili Ürünler