Ürünler

Multistar

Mikron
Ürün Kodu : Multistar

Küçük hassas parçalar için çok amaçlı talaşlı işleme sistemi

Multistar transfer tezgahı, sahip olduğu geniş uygulama alanı ile bilinir. Enjeksiyon sistemi ve gazlı ısıtıcı parçaları, elektrik elektronik endüstrisinde kullanılan konnektörler ve ayrıca cerrahi, iletişim ve ses-görüntü alanlarında kullanılan ürünler, ideal Multistar iş parçalarıdır.
Multistar tezgah parçaları maksimum 65 mm uzunluğunda, çapı 0.4 ila 35 mm arasında değişen çelik, demir içermeyen metal veya alüminyum gibi malzemelerden yapılmaktadır.

 • 12 veya 24 istasyonlu, yüksek hassasiyetli rotatif transfer tezgahı
 • Tam CNC veya mekanik olarak çalıştırılan versiyonlar
 • Son derece doğru üretim ve yinelenebilirlik

Söz konusu yüksek hacimli üretim olduğunda, Multistar en iyi iş ortağıdır!

 

 • Parça karmaşıklığı ve ihtiyaç duyulan hacime bağlı olarak, bir ila dört eş zamanlı döngü yapabilecek özellikte mevcuttur.
 • Tek döngülü işletimde 150 parça / dakika ve dört döngülü modda 600 parça / dakika kapasiteye sahiptir

Tam CNC esnekliği ile en iyi üretkenlik düzeyi

Maksimum 35 mm çapında ve 65 mm uzunluğunda, birkaç yüz ila binlerce parçanın çelik alaşımı, pirinç, titanyum veya alüminyum gibi malzemelerden uygun maliyetle toplu şekilde üretilmesi için ideal çözüm.
Oldukça yüksek üretim oranı sağlayan, 24 istasyonda eş zamanlı çalışan maksimum 44 işleme birimi.

 • %100 programlanabilir ve %100 çok yönlü - hızlı değişim sağlamak adına bütün eksenler elektronik olarak kontrol edilmektedir
 • Maksimum 30 parça / dakika hızında kapasite
 • Yüksek hassasiyet


Uygulamalar / Temel sektörler:
Otomotiv, saatler, medical, klima, turbo

 

Alanında lider! 

Multistar CX-24'ü bu kadar özel yapan şey nedir? Sağladığı rakipsizfiyat performansı ve hızı.
Multistar CX-24, mil hareketlerini doğrusal kavislerle kontrol eder. Hızlı bir şekilde birbirleri ile değiştirilebilen kontrol kavisleri işleme esnekliği sağlarken, 24 ilave ara istasyon iş parçasının ölçülmesine, farklı şekilde dahi döndürülmesine, izlenmesine işleme döngüsü sırasında temizleme prosedürlerinin gerçekleştirilmesine olanak tanır.

İlk bakışta göze çarpan avantajlar:

 • Parça ailelerinin ve zorlu iş parçalarının hassas seri üretimi
 • ± 2.5 μm tabla endeks doğruluğu
 • Oldukça yüksek üretim oranı sağlayan, 24 istasyonda eş zamanlı çalışan maksimum 44 işleme birimi.

Uygulamalar / Temel sektörler: 
Elektrik endüstrisi, otomotiv, gaz, medikal, saatler

Bu sayede ürerkenliğinizi dört kat arttırabilirsiniz

Maksimum 44 mile sahip 25 istasyonlu Multistar LX-24 sorunsuz seri üretim yapılmasını sağlar.  Multistar LX-24 ile parçalar alttan, üstten veya yandan işlenebilir. Diğer bir ilave özelliği de aynı döngü sırasında ölçüm, izleme ve temizleme prosedürlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan 24 ara istasyona sahip olmasıdır.

Benzersiz bir sistem! Dakikada 600'e kadar basit iç parçası üretilebilir. Çalışma alanlarının ayrılması, aynı yüksek işleme hızında üretim hızını iki, üç veya dört kat arttırır. Bu özdeş paralel konsept, tek bir döngüde farklı iş parçalarının üretilebilmesine olanak tanır.

Uygulamalar / Sektörler: Elektrikli ve elektronik kontaklar, fiber optik kablolar için takılıp çıkarılabilir bağlantılar, nozüller, tükenmez kalem uçları

Küçük ama güçlü

Multistar LX-12, Multistar ailesinin en küçük üyesidir. Maksimum 20 çalışma miline sahip 12 çalışma istasyonu, basit hassas parçaların yüksek hacimli üretiminde başlangıç için mükemmel bir çözümdür. Kalite ve üretkenlik bakımından, bu rotatif transfer tezgahı diğer geleneksel üretim yöntemlerinden açık ara öndedir. Gerçek şu ki: Multi star sınıfının en iyisidir ve gelecek için iyi bir yatırım olduğunu kanıtlamaktadır.

İlk bakışta göze çarpan avantajlar:

 • Minimum alan ihtiyacı
 • Sadece 0.1 saniyede süper hızlı tabla endeksleme
 • Geleneksel üretim yöntemlerinden çok daha üstün

Uygulamalar / Pazarlar: Elektrikli ve elektronik kontaklar, fiber optik kablolar için takılıp çıkarılabilir bağlantılar, nozüller, tükenmez kalem uçları
İlgili Ürünler